FlyCamOne 2

Vzhledem k houpacímu videu z Fuji FinePix jsem začal hledat lepší řešení. Fotoaparát musí být umístěn objektivem dopředu, může být lehčí a musí mít menší ohniskovou vzdálenost (širší úhel zobrazení). Při prohlížení webového obchodu www.hobbyking.com v HK jsem našel sadu FlyCamOne 2. Bylo to jako sen. Koupil jsem si ji ihned 🙂

Tato kamera má spoustu funkcí. Je schopna nahrávat video na SD kartu, je schopna dělat kontinuálně obrázky (každé 4s jeden obrázek), má snímač pohybu k použití jako bezpečnostní kamera, má funkci web-kamery, možnost náklonu objektivu, atd.

Pomocí speciálního adaptéru je možné kameru také dálkově ovládat (zapnout / vypnout nahrávání, stisknout spoušť), pomocí volného servo kanálu.

Kvalita obrazu není tak dobrá, 1248×1024 se špatnou ostrostí. Video je v kvalitě VGA. CCD snímač má potíže vyrovnat tmavší a světlejší části scény. Adaptace na měnící se světelné podmínky, je příliš pomalá. Kvůli těmto nevýhodám, FlyCamOne 2 není moc vhodná na videozáznam během letu. Podívejte se na fotky a videa, uvidíte sami.

FlyCamOne 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek